Hoşgeldiniz  

15 YILLIK ALLAH’A EMANET MACİT DÖNEMİNİN ARDINDAN CHP’Lİ TAKSİCİ SON 3,5 YILI DEĞERLENDİRDİ

admin | 27 Haziran 2017 | Dünya, Genel, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

15 YILLIK ALLAH’A EMANET MACİT DÖNEMİNİN ARDINDAN CHP’Lİ TAKSİCİ SON 3,5 YILI DEĞERLENDİRDİ

Taksi duraklarını yenilemeye başlayan Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını değerlendiren Taksici Serkan Uyanmış, kendisini CHP’li olarak tanımlarken, Kocamaz döneminde yapılan hizmetleri birer cümleyle özetledi.

Büyükşehir Belediyesi, görüntü kirliliğini azaltmak, taksici esnafının daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarını sağlamak ve duraklara kent estetiğine uygun bir görüntü kazandırmak amacıyla atıl durumda bulunan taksi duraklarının yerine yenilerini yaparak, durakları bulundukları konumlara uygun şekilde modernize ediyor. Marka kent hedefi doğrultusunda görev ayrımı yapmaksızın her alanda faaliyet gösteren Büyükşehir Belediyesi, taksici esnafına, daha modern ve düzenli duraklar kazandırdı. Taksicilerin ikinci yaşam yerleri olan modern taksi duraklarının inşasını gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, yaptığı çalışma ile taksici esnafının gönlünü fethetti.

 

 

“CHP’Lİ OLARAK BURHANETTİN BAŞKANIMIZI ÇOK TAKDİR EDİYORUM VE DESTEKLİYORUM”

 

Yeni taksi durağının işlerini avantaja dönüştürdüğünü ve yeni yerlerinin kendileri için kullanışlı olduğunu belirten Serkan Uyanmış, “5 yıldır taksicilik yapıyorum. Duraklarımız çok güzel ve modern oldu. Eski yerimiz biraz daha ilerideydi. Yeni yerimiz daha iyi oldu. Müşterilerimiz arttı. İnsanlar fark etmeye başladı. Daha çok fark ettiklerinde müşterilerimiz de daha çok artacak. Her anlamda Başkanımız iyi çalışmalar yapıyor. Ben bir CHP’li olarak Başkanımızı çok takdir ediyorum ve destekliyorum. Çünkü çok güzel işler yapıyor. Çalışmalarını çok beğeniyorum” dedi.

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Mersin genelinde yaptığı hizmetlerin gözle görülür olduğunu belirten Uyanmış, “Başkan Kocamaz, Mersin genelinde çok güzel işler yapıyor. Yapılan bat-çık projeleri biz sürücüleri çok rahatlattı. Mesela en son gerçekleştirilen Ramazan etkinliklerini çok beğendim. İnsanlar için sosyal aktivite oluyor ve eğleniyoruz. Burhanettin Başkanın yaptığı hizmetler dört dörtlük. Bu şeklide devam etmesini temenni ediyoruz” diye belirtti.

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

15 YILLIK ALLAH’A EMANET MACİT DÖNEMİNİN ARDINDAN CHP’Lİ TAKSİCİ SON 3,5 YILI DEĞERLENDİRDİ için 1 yorum

  1. Ali dedi ki:

    4 yıldır görüyoruz hizmeti köprü yapmak oda ele yüze bulaştı

EN SON HABERLER

© 2020 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.