Hoşgeldiniz  

ŞOK İTTİFAK… KAHRAMANLI VE TEKİN ANLAŞTI MI?

admin | 24 Ocak 2017 | Dünya, Gündem, Son Dakika, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

18 Şubat’ta Olağanüstü Genel Kurul’a gidecek olan Mersin İdmanyurdu’nda kulisler Tekin-Kahramanlı ittifakı iddiasıyla çalkalandı.

alilerittifakıkuruldumiy

Transfer tahtasının açılması pozisyonu çıkmaza giren Mersin İdmanyurdu, 18 Şubat’ta Olağanüstü Genel Kurul’a hazırlanıyor. Transfer tahtasının açılmaması üzerine Olağanüstü Genel Kurul Kararı Alan Başkan Ali Tekin’in, 18 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan kongrede aday olup olmayacağı merakla beklenirken, kulüp kulislerinden yayılan şok bir iddia gündemi salladı.

 

Başkan Ali Tekin’in, eski başkanlardan Ali Kahramanlı ile görüştüğü ve Tekin başkanlığında Kahramanlı katkısıyla ortak bir yönetim kurulu listesiyle kongreye gidileceği iddia edildi.

 

Her fırsatta transfer tahtasının açılmamasında eski başkan Ali Kahramanlı’nın büyük rolü olduğunu iddia eden Başkan Ali Tekin’in, olağanüstü genel kurulda Kahramanlı ile ortak yönetim listesi yaparak seçime gideceği iddiası Mersin kamuoyunda şaşkınlıkla karşılandı.

 

İŞBİRLİĞİNİN ALTINDA SUÇ DUYURUSU MU VAR?

 

Transfer tahtasının açılma ihtimalinin iyice zora girmesi üzerine olağanüstü genel kurul kararı alan Başkan Ali Tekin’in, Ali Kahramanlı ile güç birliği yaparak ortak listeyle seçime gireceği iddiası, tepkileri de beraberinde getirdi.

 

Transfer tahtası sürecinin devam ettiği şu günlerde kongre kararının Ali Kahramanlı ittifakı iddiasıyla alınması da kamuoyunda soru işaretleri yarattı.

 

Mersin İdmanyurdu Meydanı’nda basın açıklaması yaparak, kulübün çıkmaza girdiği süreci tek tek kamuoyuyla paylaşan kulüp yönetiminin bu süreçten sorumlu tuttuğu eski Başkan Ali Kahramanlı hakkında suç duyurusunda bulunduğu da biliniyor. Kahramanlı ve Tekin işbirliğinin altında da bu suç duyurusundan vazgeçilmesinin yattığı iddia edilirken, Mersin İdmanyurdu’nun mevcut yönetiminin Tekin’in bu işbirliğine karşı ne tepki vereceği de merakla bekleniyor.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ŞOK İTTİFAK… KAHRAMANLI VE TEKİN ANLAŞTI MI? için 1 yorum

  1. Halil Türer dedi ki:

    hergün yeni bir dedikodu çıkıyor artık şeffaf ve iş yapan bir yönetim olmalı yoksa takımımız tarih olacak

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle