Hoşgeldiniz  

REKTÖRLERLE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

admin | 22 Şubat 2017 | Genel, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Vali Özdemir Çakacak, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünal Ay, Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yüksel Özdemir ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.

rektörtoplantımersinvaliliğigüvenlik

Sahil Valilik Makamında gerçekleşen toplantıda Vali Yardımcısı Cezmi Türk Göçer, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne de hazır bulundu.

 

Üniversitelerde eğitim ve öğretim yılı bahar döneminin başlaması nedeniyle düzenlenen toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, konuyla ilgili olarak geçtiğimiz eğitim öğretim dönemi başında da bir toplantı yapıldığına ve bu toplantıda üniversitelerde güven ve huzur ortamının tesis edilmesi için bir takım kararlar alındığına değindi.

 

Konuşmasının devamında, bu kararlar doğrultusunda üniversiteler ile kolluk kuvvetlerinin koordineli bir şekilde çalışmasıyla huzur ve güven ortamının daha da pekiştiğine dikkat çeken Vali Çakacak, bu toplantıda ise önümüzdeki eğitim ve öğretim döneminin sağlıklı ve sorunsuz geçirilebilmesi için yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulacağını belirtti.

 

Vali Özdemir Çakacak konuşmasının sonunda, koordineli çalışmaları nedeniyle yetkililere teşekkür ederek, önümüzdeki süreçte de tüm birimlerin ortak hareket edeceğini sözlerine ekledi.

 

Üniversite Rektörleri ise; kolluk kuvvetleri ile birlikte tam koordineli bir şekilde çalıştıklarını belirtikten sonra bu konuya gösterdiği hassasiyet ve verdiği desteklerden ötürü Vali Çakacak’a teşekkürlerini sundu.

 

Toplantı, konuşmaların ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle sona erdi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle