Hoşgeldiniz  

OTOGAR’DA HUKUK GARABETİ YAŞANIYOR!

admin | 30 Kasım 2016 | Genel, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi 2016 Yılı Kasım Ayı Toplantısı’nın üçüncü birleşiminde otogarla alakalı konuşan Başkan Burhanettin Kocamaz, yaşanan olayı hukuk garabeti olarak niteledi.

otogarhukukgarabeti

 

Meclis toplantısında otogar ile ilgili de değerlendirmede bulunan Başkan Kocamaz, konuşmasında, “Otogarla ilgili bizim yasal çerçevenin dışında yapabileceğimiz çok şey yok, bizim devletin gücü gibi bir gücümüz yok. Bizim zabıtamız var. Tutanak tutarak mahkemeye intikal ettirme yolunu kullanıyoruz. Mahkemede de işler ağır yürütülüyor. Bizler açık olarak ilan etmiş, ‘81 iş yerini kiraya vereceğiz’ demiş, vermişiz. Ama yüklenici firma ücreti yatıramadığı için biz tahliye davası açmışız. Sonra sözleşmeyi fesih etmek için dava açmışız. Mahkeme diyor ki bu bir hasılat paylaşımı, hasadı toplarsa parayı öder. Mahkeme verdiği karar akıllara durgunluk verecek bir karar, hukuk garabeti. Biz her türlü mücadeleyi veriyoruz. Umarım kısa zamanda bu iş sonuçlanır ve herkes rahat eder” ifadelerine yer verdi.

 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

OTOGAR’DA HUKUK GARABETİ YAŞANIYOR! için 1 yorum

  1. Uğur ATEŞ dedi ki:

    Kendi pisliginizde temizlemek için hukuka çamur atmayın.. Nerede kaldı” vatandaşın parasını kurtardık naraları ” kaç yıldır belediyenin kasasına para GİREMİYOR. . AZA KANAAT ETMEYEN ÇOK İÇİN AC KALIRMIŞ. .. HADİİİİİİİ. .. yemiyor artık halk bu numaraları

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle