Hoşgeldiniz  

KOCAMAZ’IN BAŞLATTIĞI “GÖNÜL SEFERBERLİĞİ”NE MERSİNLİLER’DEN YOĞUN İLGİ

admin | 25 Mayıs 2021 | Genel, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz başlattığı “Gönül Seferberliği” programında ilçeler tamamlandı. 9 ilçe turunu tamamlayan İYİ Parti heyeti,  vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz başlattığı “Gönül Seferberliği” programında ilçeler tamamlandı. İlçe programlarına Burhanettin Kocamaz’ın yanı sıra İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, İYİ Parti GİK üyesi Mehmet Türe, ilçe başkanları ve partililer de eşlik etti.

İYİ Parti ilçe başkanlıklarının ardından gezilen ilçelerdeki esnaf ve vatandaşla buluşan İYİ Parti heyeti, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

İlçe başkanlıklarında partililere ve Mersinlilere seslenen İYİ Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz, vatandaşlara seslenen İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz, milletin İYİ Parti’ye olan ilgisinden bahsetti. Kocamaz, “Milletimizin İYİ Partiye olan teveccühünün bir nedeni var. Millet öyle bir noktaya geldi ki bugün İYİ Parti Türkiye’de vatandaşlarımızın yöneldiği bir yükselen değer olarak ortaya çıktı. Bu konuda elbette Sayın Genel Başkanımızın pandemiye rağmen sahada olması, il il, ilçe ilçe dolaşması, onun dışında genel merkezimizin görev verdiği insanlarımızın Türkiye’yi adım adım dolaşması İYİ Parti’nin vatandaşlarımız tarafından ilgi odağı olduğunu gösteriyor” dedi.

BU MİLLETE BİR UMUT LAZIMDI

Özellikle son bir yıldır pandemiyle mücadele çerçevesinde insanların birbirinden uzaklaştığını, rahatça sokaklarda dolaşamadığını, iş yerlerinin kapalı olduğu için esnafların çok büyük sıkıntı çektiğini dile getiren Kocamaz, “Üstelik bir de ekonomik kriz maalesef problemleri katmerleştirdi. Ancak bu millete bir umut lazımdı. Sayın Genel Başkanımız pandemiye rağmen sahadan hiç çekilmedi. Millete umut dağıtmaya çalıştı. Millet de kendisine en yakın siyasetçi olarak Sayın Meral Akşener’i gördü ve dertlerini sıkıntılarını ona açtı. O’da milletin sıkıntılarını mecliste, grup toplantılarında dile getirdi” ifadeleri kullandı.

VATANDAŞIMIZIN DERTLERİNİ DİNLEMEK, GÖNÜLLERİMİZİ BULUŞTURABİLMEK DÜŞÜNCESİYLE SAHADAYIZ

“Millet Bizi Çağırıyor” mottosunun boş olmadığına vurgu yapan Kocamaz “Gittiğimiz her yerde insanlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. İnsanlarımız artık İYİ Parti’yi umut olarak görüyor ve bizimle yol yürümeye karar vermiş durumda. Seçimin ne zaman olacağı belli değil. Şu anda biz de seçim için yollarda değiliz. Biz sadece vatandaşımızın dertlerini dinlemek, gönüllerimizi buluşturabilmek düşüncesiyle sahadayız. Hata yapmadığımız sürece bu milletin bize olan ilgisi her geçen gün artacak” dedi.

“Daha katedeceğimiz çok yol var” diyerek sözlerine devam eden Kocamaz, “Hep birlikte hareket etmek mecburiyetindeyiz. Vatandaşa kendimizi iyi anlatmak gönüllerimizi açmak mecburiyetindeyiz ve inşallah vatandaşlarımızın bu desteği sürdüğünde de alnımızın akıyla Erdemli ’de, Mersin’de birinci parti olacağız” ifadeleri ile konuşmasını sonlandırdı.

SIRADA MERKEZ İLÇELER VAR

9 ilçeyi dolaşan İYİ Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz ve beraberindekiler, bu hafta içi de merkez ilçeleri ziyaret edecek. Burada teşkilatları ziyaret edecek heyet, daha sonra esnafların dertlerini dinlemek için ilçe sokaklarına inecek.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle