Hoşgeldiniz  

İŞTE CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR İŞÇİLERİ: KİMİ BELEDİYENİN ARAÇLARIYLA HALI SAHADA, KİMİ ÇALIŞMA TULUMUYLA PARTİ PROGRAMINDA!

admin | 23 Eylül 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP’li Vahap Seçer’in önceki dönem işçilerine yönelik gerçekleştirdiği kıyımın ardından Belediyeye doldurduğu kendisine yandaş işçilerin iş harici işlere koştuğu da ortaya çıktı. Kimi Belediyenin resmi hizmete mahsus araçlarıyla halı sahada akşam saati maça gitti, kimi de mesai saatlerinde iş tulumlarıyla parti programlarına katıldı.

31 Mart yerel seçimlerini CHP’li Seçer’in deyimiyle “HDP sayesinde kazandık” diyen Vahap Seçer, seçim diyetini önceki dönem milliyetçi/muhafazakar kökenli işçileri haksız ve hukuksuz bir şekilde işinden etmesiyle gündemdeydi.

3 bini aşkın işçiyi haksızca işinden eden CHP’li yönetimin, işe aldığı yeni personelin kamuoyuna verdiği resim şok yarattı.

Geçtiğimiz akşam Mersin’de bir halı saha önünde görüntülenen Belediyenin araçlarını kullanan Seçer yanlısı personelin, mesai saatleri dışında özel işleri için de resmi hizmete mahsus araçları kullanması tepki çekti.

Yine CHP Mersin İl Başkanlığını Silifke’de gerçekleştirdiği program çerçevesinde ilçe örgütüyle yapılan toplantıda mesai saatleri içinde belediye işçileri görüntülendi.

CHP’li Seçer kıyıma uğrayan önceki dönem işçileri için “Çalışmıyorlar” ifadesini sıklıkla kullanıyordu. CHP’li ve HDP’li isimleri Belediyeye dolduran Seçer’in yeni dönem işçilerinin mesai saatleri içine parti programına katılmalarına ve özel işleri için mesai saatleri dışında bile Belediyenin araçlarını kullanmalarına ne yorum yapacağı da merakla bekleniyor.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

İŞTE CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR İŞÇİLERİ: KİMİ BELEDİYENİN ARAÇLARIYLA HALI SAHADA, KİMİ ÇALIŞMA TULUMUYLA PARTİ PROGRAMINDA! için 1 yorum

  1. ziya dedi ki:

    Aydıncık belediyesinide yazsana tantunici belediyeyin elamanları reisin oğlunun kum ocağında kendi muz serasında soyadı sulu olan bi adam var adamın işi sadede reisin bahçelerini takip etmek belediyenin arabası 24 saat adamın evinin önünde hadi yazda görelim tantunici

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle