Hoşgeldiniz  

HAYIRDIR İNŞALLAH… 2,5 AYDA 2. ZİYARET: BABACAN MERSİN’E GELİYOR!

admin | 07 Haziran 2021 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Genel Başkan Ali Babacan’ın ziyareti hakkında bilgi veren DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu, 3 gün süren Mersin ziyaretinin ardından yaklaşık 2,5 ay sonra bir kez daha Ali Babacan’ı ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Mart ayında Silifke, Erdemli ve Tarsus İlçe kongreleri için Mersin’e gelen DEVA (Demokrasi ve Atılım) Partisi, Genel Başkanı Ali Babacan, Tarım Eylem Planı saha gezileri kapsamında, 9 Haziran Çarşamba günü Mersin Halini ziyaret ederek, Mersin Hal Derneği ve Mersin Tüccarlar Derneği üyeleri ile bir araya gelecek.

Babacan, Mersin ziyaretinde sektörün paydaşlarına, tarım alanında yaşanan sorunlara yönelik ortaya koydukları çözüm önerilerini anlatacak.

“TARIMDA ACİL EYLEM PLANIMIZ HAZIR, SALI GÜNÜ AÇIKLAYACAĞIZ”

Babacan’ın ziyareti hakkında bilgi veren DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu, 3 gün süren Mersin ziyaretinin ardından yaklaşık 2,5 ay sonra bir kez daha Ali Babacan’ı ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

 “Tarım politikalarımızla ilgili acil eylem planımız hazır. Kısmet olursa önümüzdeki salı günü hükûmetin kurulmasından sonraki ilk 90 gün ve 360 gün ne yapacağımızın detaylarını paylaşacağız. Adana’da başlayacağımız programımızı Mersin ve Konya’da devam ettirerek çiftçilerimizle buluşacağız. Sayın Babacan’ı, saha gezileri Mersin Halciler Derneği ve Mersin Tüccarlar Derneği üyeleri ile buluşturacağız.

Babacan, Mersin ziyaretinde sektörün paydaşlarına, tarım alanında yaşanan sorunlara yönelik ortaya koydukları çözüm önerilerini anlatacak. Kendilerini en iyi şekilde ağırlamak için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Büyük mutluluk ve heyecanla bekliyoruz” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

HAYIRDIR İNŞALLAH… 2,5 AYDA 2. ZİYARET: BABACAN MERSİN’E GELİYOR! için 1 yorum

  1. […] HAYIRDIR İNŞALLAH… 2,5 AYDA 2. ZİYARET: BABACAN MERSİN’E GELİYOR! […]

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle