Hoşgeldiniz  

FLAŞ GELİŞME… BURHANETTİN KOCAMAZ, İYİ PARTİ BÜYÜKŞEHİRLERDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCISI OLDU!

admin | 09 Kasım 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Önceki dönem Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz, Genel Başkan Meral Akşener tarafından Büyükşehirlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

İYİ Parti Grup Toplantısının ardından partide yeni atamalar açıklandı. Önceki Dönem Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz da Genel Merkez düzeyinde görevlendirildi.

Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz’ın Yerel Yönetimlerde Büyükşehirlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandığı bildirildi.

Atamayla ilgili açıklama yapan Kocamaz, “İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Sayın Metin Ergun Bey’in teklifi ve Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’nin olurları ile Yerel Yönetimlerde Büyükşehirlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atanmış bulunuyorum. Şahsıma olan güvenlerinden dolayı Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’ye ve Yerel Yönetimler Başkanı Sayın Metin Ergun Beyefendi’ye teşekkür ediyorum. Rabbim mahcup etmesin. Her türlü provokasyon ve ayak oyunlarına rağmen Millet bizi çağırmaya devam ediyor. Bizler de Allah’ın izniyle Sayın Genel Başkanımızın öncülüğünde Milletimizle buluşmaya devam edecek ve hep birlikte başaracağız” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle