Hoşgeldiniz  

FLAŞ GELİŞME… 90’LARIN SİYASETÇİ ŞOVU İP’TE TUTTU… AKŞENER TEK ADAY!

admin | 30 Temmuz 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Bugün gerçekleştirilen İYİ Parti Başkanlık Divanı toplantısına gelen Genel Başkan Meral Akşener’in Başkanlık divanında tek adaylığı teyit edildi.

Günlerdir istifa ettiğini söyleyen, evinin önüne kamplar kurularak “Bizi bırakma Ana” naraları atılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yeniden genel kurulda aday olacağı bildirildi.

 

Başkanlık Divanı, Akşener’in tek aday olarak 12 Ağustos’taki kurultayda yer alacağı bilgisini teyit etti.

 

Akşener toplantı öncesinde yaptığı açıklamada dönüş sinyalini de vermişti.

 

Akşener, “Hayal kırıklığı açısından bakıldığında bir başarısızlık söz konusu ise o sorumluluk genel başkan olarak şahsıma aittir. O nedenle olağanüstü kurultay kararını aldım. Bütün siyasi partilerin en üst organı kurultaylarıdır ve kurultay delegeleridir. Orada konuşulacak nerede eksik yaptık, hangi problemleri çözemedik. Ondan sonra İYİ Parti yerel seçimlerde ciddi bir sonuç alabilmek için ciddi bir çabayı gösterecek. Bugün başkanlık divanımızı toplamak üzere partideyim. 12 Ağustos’tan sonra da yerel seçim için hazırlanıp adaylarımızı çıkarmak için hızlı bir çalışma yapacağız. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah her şey Türkiye için iyi olacak” açıklaması yapmıştı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle