Hoşgeldiniz  

ELVAN’DAN BÜYÜK İDDİA… HAYIR’A EN BÜYÜK DESTEK YURTDIŞINDAN!

admin | 10 Mart 2017 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mersin’in merkez ilçelerini ziyaret eden Kalkınma Bakanı ve Ak Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, partililerle referanduma ilişkin çalışmalarını hız kesmeden sürdürmelerini istedi.

Referandumla ilgili konuşan Elvan, önemli bir iddiayı gündeme taşıdı. Bakan Elvan, “Bizim önümüze çok büyük engeller konuldu. Sizlerin desteğiyle bu engellerin her birini teker teker aştık. Ama 16 Nisan tarihi Türkiye için kritik bir süreç. Hayır kampanyalarına bazı dış mihrakların destek verdiğini siz de görüyorsunuz.  Avrupa’nın bazı ülkelerinde bakanlarımız ‘evet’ kampanyası için çalışma yapmak istediklerinde bu ülkelerin izin vermediğini görüyoruz. Ama bölücü terör örgütüne yardım ve yataklık yapan bir milletvekilinin Almanya’da hayır kampanyasına destek verildiğini, hayır kampanyası için her yerin açıldığını görüyoruz” dedi.

 

Elvan, Mersin’de referandumda sandıkların ‘evet’ ile dolup taşacağını temenni ederek, “İnşallah büyük bir zafer elde edeceksiniz. Bu zafer Akdeniz’in zaferi olacak. Bu zafer Mersin’in zaferi olacak. Bu zafer Türkiye’nin zaferi olacak. 16 Nisan’da son derece kritik bir seçimi gerçekleştireceğiz. Bu seçim bir anlamda Türkiye’nin geleceğini tayin edecek. Türkiye’nin bekası, istikrarı, çocuklarımız, torunlarımız için, bu ülkede kalıcı bir istikrarın oluşması, bu millet, bu vatan için, birlikteliğimiz, bütünlüğümüz, dayanışmamız için hep birlikte ‘evet’ diyeceğiz” diye konuştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle