Hoşgeldiniz  

DOKTOR BUNU DA YAPTI: TARSUS TENİS KULÜBÜNE “TESİSİ ACİL BOŞALT” EMRİ!

admin | 25 Haziran 2021 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mülkiyeti Tarsus Belediyesi’ne ait olan ve 2008 yılında Tarsus Tenis Kulübüne tahsis edilen tesis için Tarsus Belediyesi’nden şok karar çıktı. Tarsus Belediyesi, Tenis Kulübü’ne yapılan tahsisi iptal etti ve kulübe 3 gün içinde alanın boşaltılması için tutanak tutturuldu.

Mersin’in ardından Tarsus’ta da CHP’li Başkan faciası yaşanıyor. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Tarsus Belediye Başkanlığı görevine gelen CHP’li Haluk Bozdoğan, tıpkı Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer gibi yeni bir şey yapmaktansa mevcut yapılara da adeta çomak sokuyor.

Bugün Tarsus’ta yaşanan olay tüm kentin tepkisini çekti. 2008 yılında mülkiyeti Tarsus Belediyesi’ne ait olan arsa, Tarsus’ta tenis kulübüne tahsis edilerek, kentin kullanımına açılmıştı. Başarılı sporcuları yetiştirilmesine katkı sunan Tarsus Tenis Kulübü, çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yaparak, kent tanıtımına büyük katkı sağlıyordu.

Tarsus Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan Yıldırım ve Belediye Başkan vekili Yusuf Uğurelli’nin de yer aldığı ekip, bugün Tarsus Tenis Kulübü yetkililerine “tahsis iptali ve boşaltma emrini” tebliğ etti.

3 GÜN İÇİNDE BOŞALTILMAZSA YASAL YOLLARLA BOŞALTTIRILACAK!

3 gün içinde tesisin bulunduğu alan Tarsus Tenis Kulübünce terk edilmezse yasal yollara başvurularak zorla çıkartmanın yapılacağının tebliğ edilmesi Tarsus’ta büyük tepki çekti.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

DOKTOR BUNU DA YAPTI: TARSUS TENİS KULÜBÜNE “TESİSİ ACİL BOŞALT” EMRİ! için 1 yorum

  1. Abc dedi ki:

    Tesis belediye tarafından tüm halkın bütçesine uygun işletilecek iki kahve 30 lira olmayacak Sayın başkanın amacı tenis sporuna her sosyo-ekonomik kesimden vatandaşın ulaşılabilirliğini artırmak

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle