Hoşgeldiniz  

CHP’Lİ TARSUS BELEDİYESİ’NDE KAVGA BÜYÜYOR… İLÇE BAŞKANI, BELEDİYE BAŞKANINA YAKIN 9 MECLİS ÜYESİNİ DİSİPLİNE SEVK ETTİ!

admin | 28 Şubat 2021 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP’li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ile Büyükşehir, il ve ilçe örgütü arasındaki kavga büyüyor. Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’la arası iyi olmayan CHP İlçe Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Ozan Varal’ın Bozdoğan’a yakın 9 CHP’li Meclis üyesini kesin ihraç istemiyle disipline sevk ettiği öğrenildi.

CHP’li Tarsus Belediyesi’nde parti içi kavga son gelen haberle zirve yaptı. Tarsus Belediye Meclisi’nde 21 üyesi olan CHP’de 9 Meclis üyesinin kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildiği haberi CHP kulislerinde bomba etkisi yarattı.

CHP Tarsus İlçe Başkanı ve aynı zamanda Belediye Meclis üyesi olan Ozan Varal’ın 9 Meclis üyesinin ihracı için İl Disipline başvurduğu öğrenildi. Disipline sevk edilen 9 CHP’li meclis üyesinin de Bozdoğan’a akın olduğu biliniyor.

CHP İlçe Başkanı Ozan Varal’ın disipline gerekçe olarak son oturumda oylanan üniversiteye yer verilmesi gündem maddesinde 9 meclis üyesinin grup kararına aykırı karar verdiği öne sürüldü.

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TORUN’A KONU ANLATILDII… FLAŞ İDDİA!

Karara 9 CHP’li Meclis üyesinin itiraz ettiği ve konu hakkında Genel Merkezi bilgilendirdiği iddiası CHP kulislerinde yüksek sesle konuşulmaya başlandı bile.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği Tarsus Belediyesi ziyaretinde bu konunun da gündeme geldiği sızan bilgiler arasında.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

CHP’Lİ TARSUS BELEDİYESİ’NDE KAVGA BÜYÜYOR… İLÇE BAŞKANI, BELEDİYE BAŞKANINA YAKIN 9 MECLİS ÜYESİNİ DİSİPLİNE SEVK ETTİ! için 1 yorum

  1. Tercan Demirtaş dedi ki:

    Bir kere haberi yalan yanlış yazdgnz belli ozan varak başkanım meclis üyesi değil artık neye dayanarak haber yapıyorsanız ilçe başkanımızın her zaman yanında olup onun daha büyük başarılara imza atacağına inanıyorum.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle