Hoşgeldiniz  

CHP’Lİ SEÇER LOGOYU BEĞENMEYENLERE SÖYLENDİ: “ÖNYARGILISINIZ, DEĞİŞİME KAPALISINIZ!”

admin | 14 Kasım 2019 | Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin durup, dururken logosunu değiştirmesi ve logonun bir kuruma yakışmayacak kadar basit olduğu eleştirileri kent genelinde tavan yapmışken, CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’den açıklama geldi: “Değişime kapalısınız!”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi’nin açılışına katıldı. Zirve, Mersin Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Girişimci İnsan Kaynakları Derneği koordinasyonunda hazırlanan, dünya markalarını, profesyonel yöneticileri ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Divan Otel’de düzenlenen zirveye Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, dünyaca ünlü markaların yöneticileri, sivil toplum kuruluşları, dernek ve oda temsilcileri, akademisyenler, öğrenciler ve iş dünyasından isimler katıldı.

İSTEDİĞİ “DEĞİŞİMİ” KAÇA MAL ETTİĞİNİ, KİME YAPTIRDIĞINI DA AÇIKLASAYDI KEŞKE

Zirvede, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin yeni logosu ile ilgili yapılan eleştirilere de yanıt veren CHP’li Seçer “Mersin’i daha modern ve çağdaş bir logo ile temsil ettirebilir miyiz diye simgesel bir anlayışla kullandığımız bir logo hazırlığı. Kızılca kıyamet koptu Mersin’de. Değişim öyle bir şey ki, hele önyargılı bir toplumsa, Einstein’ın dediği gibi atomun çekirdeğini parçalayabiliyorsunuz ama bu önyargıları ortadan kaldıramıyorsunuz. Biz değişim istiyoruz. Bunu belirtmeye çalışıyoruz. Her anlamda değişim. Bakın Endüstri 4.0’ı konuşuyoruz. Bundan 5 yıl önce bu kadar gündemde değildi. Bu kavramı belki  daha yeni duyanlar var içimizde. Düne ait ne varsa, dünde kaldı. Artık yeni şeyler söylemek lazım. Her alanda da bunu yapmak lazım” diye konuştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

CHP’Lİ SEÇER LOGOYU BEĞENMEYENLERE SÖYLENDİ: “ÖNYARGILISINIZ, DEĞİŞİME KAPALISINIZ!” için 1 yorum

  1. Yavuz Gündüz dedi ki:

    Değişim diyorsanız sayın başkan gelin değişime Üseli Çavak yolunu, alınan yüksek emlak vergilerine uygun hale getirerek başlayalım…Torosların en pahalı güya gelişen semtinden ev alarak hata ettik..Yol yok….Kaldırım yol olmayınca zaten yok…Müthiş gerizekalı planlamacılarr çocuklar için bir avuç park yapmayı zaten unutmuşlar..Haaa vergi mi?Bak onu ödüyoruz…Hemde en yüksekten peşin olarak.Muhtarlar MHP ilçe de oturmaktan mahalleye gelmeye vakit bulamıyorlar…Gel logoyu boş ver…Bizim yollardan başla. .

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle