Hoşgeldiniz  

CHP’Lİ SEÇER 100 MİLYON TL BORÇLANMA DA MESKİ İÇİN İSTİYOR!

admin | 13 Mayıs 2020 | Genel, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in MESKİ için de Genel Kurulu olağan üstü oturuma çağırdığı ve 100 Milyon TL borçlanmak için yetki istediği öğrenildi.

Cumartesi günü olağanüstü toplanacak olan Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde CHP’li Vahap Seçer’in görev süresini tamamladığı 13. Ayda ikinci kez borçlanma talep etmesinin yankıları sürerken, bir borçlanma talebinin de MESKİ için istendiği kamuoyunda bomba etkisi yarattı.

MESKİ Genel Kurulu’nu olağanüstü toplamak için Valilik izni isteyen CHP’li Seçer’in bu genel kurulda da 100 Milyon TL borçlanma yetkisi isteyeceği kaydedildi.

CHP’li Vahap Seçer, görevinin 9. Ayında Meclis’ten 164 Milyon TL için onay almıştı. Göreve geleli 13 ay olan CHP’li Seçer’in şimdi de 250 Milyon TL borçlanma isteği büyük tartışma yarattı. MESKİ için de 100 Milyon TL borçlanma talebinde bulunan CHP’li Vahap Seçer’e Cumhur ittifakı meclis üyelerinin MESKİ için de onay verip vermeyeceği de merakla bekleniyor.

MESKİ Olağanüstü Genel Kurulu’nun 16 Mayıs Cumartesi günü Büyükşehir Meclisi’nin hemen ardından gerçekleştirileceği bildirildi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

CHP’Lİ SEÇER 100 MİLYON TL BORÇLANMA DA MESKİ İÇİN İSTİYOR! için 1 yorum

  1. Eski Ömerli dedi ki:

    Meski başına getirdiği danışman Adana da battı burda Vahap bey danışmanı meşhur Liman Allah Meski Yardimcisi olsun

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle