Hoşgeldiniz  

BELEDİYE-İŞ TEMSİLCİSİ SEÇER’LEGÖRÜŞTÜ: İŞTEN ÇIKARILAN İŞÇİLER SORDU!

admin | 08 Aralık 2021 | Dünya, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Belediye-İş Sendikası Mersin 1 No’lu Şube Başkanı Mehmet Güner, Büyükşehir Beleiye Başkanı Seçer’le makamında görüştü. Görüşmeyi sosyal medya hesabından yayınlayan Güner’e işten çıkarılan işçilerden soru yağmuru geldi.

CHP’li Vahap Seçer’in kıyımına uğrayan 3 bin 500’ü aşkın işçi seslerini duyurmak, uğradıkları haksızlık için her türlü kapıyı zorlamayı sürdürüyor. Belediye’de yetkili sendika olan Belediye-İş de işçiler tarafından eleştiriliyordu.

Dün Seçer’in makamını ziyaret eden Belediye-İş Sendikası Mersin 1 No’lu Şube Başkanı Mehmet Güner, görüşmenin arından sosyal medyada paylaşım yaptı. Güner ziyareti, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızla işçi arkadaşlarımızın sorunları ve güncel konularla ilgili faydalı görüş alış verişinde bulunduk. Yoğun programları arasında emekçiler adına şahsıma zaman ayırdığı için kendisine Belediye-İş Sendikası ve emekçi arkadaşlar adına teşekkür ediyorum” notuyla paylaştı.

Güner’in paylaşımını altına yorumlar yazan Seçer mağduru işçiler Güner’e “Hangi sorunu görüştünüz, mahkeme kararlarını uygulayacak mı, tazminatımızı verecek mi?” sorularını yöneltti.

Soruları cevapsız bırakan Güner’in, bugün itibariyle “soruları içeren yorumları” kaldırması dikkat çekti.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

BELEDİYE-İŞ TEMSİLCİSİ SEÇER’LEGÖRÜŞTÜ: İŞTEN ÇIKARILAN İŞÇİLER SORDU! için 2 Yorum

  1. MBB. Mağdur işçi dedi ki:

    Siz sendika olarak işten çıkarılan hangi işçiye sahip çıktınız,siz işçi değil adeta işveren sendikası görevi yürüttünüz aidatlarınız işçinin maaşından kesip, görevinizi işveren lehine yaptınız, Temsilciniz Mithat Fahlioğullarını aradığımda uygulan mobingten bahsettiğimde bana istifayı önerdi.Şimdi soruyorum sizde bu vicdansız emek sömürücülerin bir paydaşımısınız ? Değilseniz işçiyi köleleştiren toplu sözleşme ve ek protokollerinizi bir iş hukukçusu ile oturup gözden geçirmenizi öneririm, kendinizi bu haksız hukuksuz algı operasyoncularına reklam malzemesi yapmayın..

  2. Mbb bir işci da dedi ki:

    Atalarımızdan kalan bir atasözü vrdı aklıma geldi icimde kalmasın İT İTİ…….. 😄

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle