Hoşgeldiniz  

AKDENİZ BELEDİYESİ’NDE DEVLET BAŞA GEÇTİ… İLK MESAJLAR VERİLDİ!

admin | 22 Aralık 2016 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akdeniz İlçe Kaymakamı Hamdi Bilge Aktaş, Akdeniz Belediye Başkanlığı görevine başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından Belediye Başkanı olarak görevlendirilen Aktaş, ilk olarak birim yöneticileriyle toplantı yaptı ve belediye hizmetlerinde aksama yaşanmaması için azami gayret gösterilmesini istedi.

 

akdenizkayyumbasladi

 

İçişleri Bakanlığı tarafından Akdeniz Belediye Başkanı olarak görevlendirilen Akdeniz İlçe Kaymakamı Hamdi Bilge Aktaş, Belediye Başkanlığı görevine resmen başladı. Belediyede ilk olarak birim yöneticileriyle bir toplantı yapan Akdeniz Belediye Başkanı Hamdi Bilge Aktaş, vatandaşlara verilen belediyecilik hizmetlerinde aksama yaşanmaması için azami ölçüde gayret gösterilmesini istedi.

 

Toplantıda ilk olarak söz alan Akdeniz Belediye Başkanı Hamdi Bilge Aktaş, belediye hizmetlerinin sürekliliğinin sağlanması için belediye yöneticileriyle ortaklaşa çalışacaklarını vurguladı.

 

Başkan Aktaş, “Devletimizin bize verdiği bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Tabi bu süreçte Akdeniz Belediyesi yöneticileri ve personeliyle birlikte çalışacağız. Valisinden kaymakamına, belediye başkanından yöneticisine kadar hepimizin varlık nedeni yöre halkına hizmet etmektir. Bizim varlığımızın kutsiyeti yoktur, aksine halkımıza yaptığımız hizmetle varlığımız tescillenir. Herkes üstüne düşeni yaptığı sürece herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Ben de dâhil olmak üzere hizmeti yapan da yapmayan da karşılığını alacaktır. Herkes kendi alanında uzmandır. O yüzden herkes kendi görevini yapacaktır. Ben size bir maestro, bir koro şefi gibi eşlik edeceğim. Esas elemanlar sizlersiniz. Öneri getireceksiniz, gerektiğinde hayır demesini bileceksiniz. Akdeniz halkımıza en güzel hizmeti hep birlikte yapacağız” dedi.

 

Daha sonra yöneticiler kendilerini tanıttı ve birimleri hakkında kısa birer rapor verdi. Toplantı, karşılıklı görüş ve önerilerin ardından sona erdi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle