Hoşgeldiniz  

AK PARTİ YÖNETİMİ “HAZIR OL”DA… TEŞKİLAT BAŞKANI REVİZYON DÖNEMİNDE MERSİN’İ TURLADI

admin | 30 Kasım 2019 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Türkiye genelindeki teşkilatları elden geçirerek, revizyon yapan AK Parti’de Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Mersin’e geldi. İl binasında il yönetimiyle toplanan Kandemir, daha sonra ilçeleri turlamak için Mersin’den ayrıldı.

AK Parti’nin yurt genelindeki teşkilatlarda başlattığı revizyon dalgasının Mersin’e uğrayıp, uğramayacağı tartışılırken, bugün AK Parti Mersin teşkilatları çok önemli bir konuğu ağırladı.

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, beraberindeki Teşkilat Başkan Yardımcıları Mustafa Köse, Abdulkadir Özel, AK Parti Mersin Milletvekilleri Ali Cumhur Taşkın, Zeynep Gül Yılmaz, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan ve Akdeniz Bölgesi illerinin teşkilat başkanları ile il binası önünde partililerle buluştu.

İLK ZİYARET TARSUS’A

İl binasına gelmeden önce Tarsus ilçe teşkilatını ziyaret eden Kandemir, burada vatandaşlara hitap etti. Ardından ilçe yönetimiyle toplantı yaptı.

Tarsus ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle Mersin İl Başkanlığına geçen Erkan Kandemir, burada kendisini karşılayan vatandaşla kısa süreli sohbetler de etti. Vatandaşlara hitaben konuşma yapan Erkan Kandemir, “Biz sağlam duracağız. Şimdi yeni bir sayfa aralıyoruz. Bizimkisi bir aşk hikayesi. O karanlık gecelerin sabahlarını hatırlayalım. Daha güçlü bir Türkiye için, daha özgür bir Türkiye için, çocuklarımıza iş bulacağımız bir Türkiye için el ele vereceğiz” diye konuştu.

GENÇLERE UYARI, KAPIYI KAPATMAK İSTEYENLERE FIRÇA

Kandemir’in il binasına gelişinde ilginç diyaloglar da yaşandı. Kendisini karşılayan İl Gençlik Kolları’nın kendisi lehine slogan atmasını eleştiren Erkan Kandemir, Gençler sağ olun ama biliyorsunuz bizde tezahürat sadece 1 kişiye yapılır. O da Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan” diyerek gençleri susturdu.

Konuşmasının ardından il binasına geçerken bazı il yöneticilerinin vatandaşların içeri girmesini engellemek için kapıları kapatmak istemesi üzerine de Kandemir, “Kapıları niye kapatıyorsunuz. Burası Milletin evi. Burada kapı kapatılmaz, hele millete hiç kapatılmaz. Açın kapıları” diyerek il binasının kapılarının kapatılmasını engelledi.

Daha sonra il yönetimiyle basına kapalı toplantı yapan Erkan Kandemir, ardından ilçe gezilerine başlamak üzere İl binasından ayrıldı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle