Hoşgeldiniz  

ÖNEL’DEN BELEDİYELERE ÇAĞRI: “PAZARCI ESNAFINDAN İŞGALİYE PARASI ALMAYIN!”

admin | 04 Nisan 2020 | Ekonomi, Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi MHP Meclis Üyesi Bünyamin Önel, salgın dolayısıyla çok sayıda esnafın kepenk kapattığını, açan esnafın da siftah yapamadığını belirterek, belediyelere; “Pazarcı esnafından işgaliye parası almayın!” çağrısı yaptı.

Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Bünyamin Önel, Covid 19 salgını nedeniyle herkesin evinde kendi karantinasını uyguladığını anımsattı.

Önel, “Ülkemiz tüm dünyada olduğu gibi zor bir süreçten geçiyor. Vatandaşlarımız zaten kendini hastalıktan korumak için çağrılara kulak verdi ve sokağa zorunlu olmadıkça çıkmıyor. Dolayısıyla çok sayıda esnafımız da işyerlerini kapadı. Belediye pazarcı esnafımızdan, işgaliye parası almaya devam ediyor. Bu süreç geçene kadar belediyelere esnafımızdan işgaliye parası almamasını istiyoruz. Zor bir süreçten geçiyoruz. Bu günleri hep birlikte aşacağız. Herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeli. Biz de vatandaşlarımıza zorunlu kalmadıkça evden çıkmamalarını rica ediyoruz. Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle…” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle