Hoşgeldiniz  
çamlıca kitap, ücretsiz kargo

LOGOYLA FETÖ’YE SELAM ÇAKTI İDDİASI

admin | 25 Ekim 2017 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Meral Akşener’in yeni partisinin logosunu görenler Maklube şoku yaşadı. FETÖ’cülerin ayin yemeği olduğu bilinen Maklube yemeğinin sunum şeklinin aynısı logoda yer alınca beraberinde türlü iddiaları da getirdi.

Meral Akşener’in parti kadrosunda yaşanılan hayal kırıklığının yankıları sürerken, logonun da ortaya çıkmasıyla ayrı bir şok daha yaşandı. Güneş logosunu yeni parti logosu yapan Akşener’in güneşe verdikleri şekille ilgili ortaya atılan iddia kafaları karıştırdı.

 

Parti logosundaki güneş, Maklube isimli yemekle aynı görüntüdeydi. Maklube’ye benzetilen güneş logosunun, FETÖ’ye selam çakıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

 

MAKLUBE İLE FETÖ’NÜN NE BAĞLANTISI VAR?

 

Maklube FETÖ’cülerin “ışık evleri” olarak adlandırdıkları örgüt evinde sık yenilen yemek. Özellikle kalabalık toplantılarda bu yemek tüketiliyor.

 

Bu yemek bir yer sofrasına bırakılıyor. Bu yer sofrasında bağdaş kurarak oturan FETÖ üyelerinin hepsi aynı tepsi içindeki maklubeyi kaşıklayarak yiyor. Herkesin aynı tepsiden yediği bu yemek FETÖ’cüler arasında ortak kültürün ve bağın gelişmesine de katkıda bulunduğuna inanılıyor.

2989 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
fazilet kitap osmanlı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2012 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
mp3 indir