Hoşgeldiniz  
çamlıca kitap, ücretsiz kargo

KOCAMAZ, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI ÖZHASEKİ İLE GÖRÜŞTÜ

admin | 13 Aralık 2017 | Gündem, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve beraberindeki heyet, Mersin’le ilgili birtakım konuları görüşmek üzere Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile bakanlıkta bir araya geldi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve beraberindeki heyet birtakım temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya geçti.

 

Kocamaz ve beraberindekiler ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na geçerek burada Bakan Mehmet Özhaseki ile bir araya geldiler. Mersin’le ilgili konu başlıklarını Bakan Özhaseki ile görüşen Başkan Kocamaz bu konularla ilgili Bakan Özhaseki’ye bilgiler verdi.

 

Başkan Kocamaz’ın balık çiftlikleriyle ilgili olarak da görüş bildirdiği ve balık çiftliklerinin Mersin’e kurulmasının Mersin’e getirisinin olmadığını aksien büyük zarar vereceğine inandıklarını söylediği öğrenildi. Bakan Özhaseki’nin de Başkan Burhanettin Kocamaz’a konuyla ilgili görüşlerini açıkladığı, Mersin’e balık çiftliklerinin kurulmasıyla ilgili olumlu görüş bildirmeyeceklerini yinelediği ifade edildi.

 

Başkan Kocamaz ve beraberindeki heyet daha sonra MHP genel merkezi’ne geçerek temaslarını sürdürdüler.

838 Kez Görüntülendi.
fazilet kitap osmanlı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2012 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.