Hoşgeldiniz  

ERDEMLİ İLÇE KONGRESİNDE YAŞANANLARIN FATURASI TEZCAN’A KESİLDİ!

admin | 22 Mayıs 2018 | Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

1 Kasım seçimlerinde AK Parti Mersin Milletvekili seçilen Yılmaz Tezcan geçtiğimiz dönemden mebus arkadaşları olan Taşkın, Özkan ve Elvan’ın yeniden aday gösterilmesine rağmen aday gösterilmeyen tek isim olarak tarihe not düşüldü.

24 Haziran milletvekilliği seçimleri kesin aday listeleri YSK’ya teslim edildi. 1 Kasım 2015 seçimlerinde Mersin’de 4 milletvekili çıkaran AK Parti, 24 Haziran’da mevcut 4 milletvekilinden 3’ünü yeniden aday gösterdi. Hacı Özkan, Ali Cumhur Taşkın ve Lütfi Elvan Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeniden adaylık vizesi alırken, Yılmaz Tezcan’ın bu listede yer almaması dikkat çekti.

 

TBMM Madde Bağımlılığı Komisyonu Başkanlığı yapan ve NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi olan Yılmaz Tezcan’ın özellikle memleketi Erdemli’de son ilçe kongresinde yaşananların adaylık sürecinde hanesine eksi yazıldığı ifade ediliyor.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

ERDEMLİ İLÇE KONGRESİNDE YAŞANANLARIN FATURASI TEZCAN’A KESİLDİ! için 2 Yorum

  1. Misafir dedi ki:

    Reis demişti fetö ile bağlantısı olan, istişarede bulunanları aday yapmayacağız aklıma direk Yılmaz tezcanın fetönün elebaşı olan esilay turizmin araçlarını seçim arabası yapması geldi

  2. İsim * dedi ki:

    isabet olmuş mersine mersinliye zerre faydası olmayan birisiydi..

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
© 2017 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle