Hoşgeldiniz  
çamlıca kitap, ücretsiz kargo

AK PARTİLİ ERCİK’E KÖTÜ HABER… MERSİN KONGRESİ İKİ ADAYLI MI OLACAK?

admin | 13 Aralık 2017 | Dünya, Gündem, Siyaset, Son Dakika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

İl Kongresine hazırlanan Ak Parti Mersin’de camianın önde gelen isimlerinden Ergün Şimşek, kongrede Cesim Ercik’in karşısına aday olduğunu açıkladı.

İlçe kongreleri sürecinde sıkıntılar yaşayan Ak Parti Mersin teşkilatında il kongresi de sancılı geçeceğe benziyor. Ak Parti Mersin teşkilatının yakından tanıdığı isimlerden Ergün Şimşek de il başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Şimşek adaylık açıklamasında zehir zemberek ifadeler kullandı.

 

 

Şimşek, “Ben öyle süslü cümleler kurmayı fazla bilmem. Dilimden dökülen kelimeler kafamdan ve kalbimden oluşan düşüncelerden ibarettir. Ak Parti’nin, Mersin’in bizim gibi insanlara ihtiyacı vardır. Tabanın sesini dinleyen, insanına sahip çıkan, ezilmiş ve ötekileştirilmiş mazlumların sesi olabilecek insanların teşkilatlarımızda temsili ve varlığı gerekmektedir. Bu bir taban hareketidir. Mersin’de kurucularından olduğum Ak Parti’de 2002’den bugüne kadar Belediye başkanlığı, Meclis üyeliği yapmış, Milletvekili adayı, aday adayı, Belediye başkan adayı ve aday adayı olmuş, Mersin merkez ve Anamur’dan Tarsus’a kadar tüm ilçelerimizdeki ana kademelerde, gençlik ve kadın kollarında başkanlık ve yöneticilik yapmış, tabanda bu davaya gönül vermiş, kırmızı çizgileri Recep Tayyip Erdoğan olan çok değerli gönüldaşlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde, Mersin Milletvekillerine rağmen, Koordinatör Vekillere rağmen, Genel Merkez Teşkilat başkanı Mustafa Ataş’a rağmen, tehdit baskı kumpas şantaj ve il disiplin kurullarına sevk edilmemize rağmen, yapılan yanlışlara ve tabandan yükselen feryatlara daha fazla sessiz kalamayacağımızdan, yapılacak olan il kongresinde İktidarı Mersin’de Muktedir yapmak için, kurumlarda dokunulmayanlara dokunmak için, FETÖ’cü “PİÇ”gilleri koruyup kollayan, yardım ve yataklık yapanlardan hesap sormak için, Mersin’de yerleşmiş olan Oligarşik düzeni ve Feodal yapıyı yıkmak için, Reis’i yalnız bırakmamak adına an itibariyle Ak Parti Mersin İl Başkanlığına aday olduğumu, il kongre tarihi belli olduktan sonra Ak Parti Mersin İl binasında geniş konsensüslü bir katılımla basın açıklaması yapacağımızı ve kamuoyu ile paylaşacağımızı duyurur, şahsıma gösterilen teveccühe şükranlarımı sunarım” dedi.

3598 Kez Görüntülendi.
fazilet kitap osmanlı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2012 Sansasyonel Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.